O nás

HODINÁRSTVO SABOVIK

O nás 

Naša spoločnosť

Naše rodinné hodinárstvo, ktoré sa nachádza v Tržnici je známe svojou dlhoročnou tradíciou.

Práve na základe bohatých skúseností z oblasti hodinárstva dokážeme poskytnúť našim zákazníkom špičkový a profesionálny servis, odborné poradenstvo a taktiež veľkú škálu ponúkaného sortimentu hodín a hodiniek. Pri kontakte s klientom preferujeme predovšetkým ústretovosť a profesionalitu. Snažíme sa vyhovieť zákazníkovi vo všetkých smeroch.

Naším cieľom nie je najnižšia cena produktu, ale spokojnosť zákazníka ale taktiež pridaná hodnota, ktorú zákazník získa.

  • Vysoko kvalitné produkty
  • Najlepší zákaznícky servis
  • 14-dňová záruka vrátenia peňazí

Kamenná predajňa

predajna_sabovik

- všetky hodinky a hodiny pre Vás odoberáme od autorizovaných distribútorov, hodinky so 100% zárukou originality

- na všetkých u nás kúpených hodinkách skracujeme remienok podľa potrieb zákazníka a výmena prvej batérie je u nás zdarma

- záručný servis v prípade reklamácie vybavíme za Vás

- u nás si môžete prísť produkt prezrieť a vyskúšať do kamennej predajne, takže viete čo kupujete

- mnoho produktov z kapacitných dôvodov v predajni nemáme, ale stačí ak nám dáte vedieť, my produkt objednáme do predajne a budeme Vás informovať ihneď ako ho budeme mať fyzicky k dispozícii na predajni (Vyhradzujeme si právo na požadovanie zálohy na objednanie hodiniek od dodávateľa. Výška zálohy je stanovovaná individuálne podľa ceny hodiniek vo výške od 30-50% z predajnej ceny hodiniek.)

Pozývame Vás do našej predajne v Tržnici, kde Vás radi obslúžime. Veríme, že budete s návštevou našej predajne spokojný.

Už teraz sa na Vás tešíme!