Zoznam produktov značky JVD

Najskôr tu bola Lacerta, a to už v roku 1993, rok potom , čo pani  Jasněna Vláhová založila v Novom Městě nad Metují svoju firmu. Dámske  spoločenské hodinky Lacerta boli vždy vyrábané priamo v Novom Mestě a vynímajú sa predovšetkým nadštandardnou kvalitou použitých komponentov. Všetky modely poháňa zlátený švajčiarsky strojček Ronda uložený v kameňoch a číselníky sú zasklené výhradne zafírovým, nepoškriabateľným sklíčkom.

V roku 1994 vznikla druhá značka, a to naše najúspešnejšie JVD – skratka pre „Jasněna Vláhová Design“. Pod touto značkou nájdete všetok hodinársky sortiment.

Medzi špičku patrí rada detských hodiniek JVD Kids’, pri ktorých si na dizajne dávame mimoriadne záležať. Chceme, aby prvé skúsenosti detí s učením sa času boli čo najzábavnejšie a aby bol číselník zároveň čo najlepšie čitateľný. Teší nás, že si veľa ľudí svoje  hodinky JVD z detstva pamätá a mali k nim skvelý vzťah. Čo Vy? Hovoria Vám niečo hodinky s pastelkami miesto ručičiek?

Pod JVD nájdete i hodinky pre dospelých – dámske i pánske a v mnohých rôznych štýloch. Snažíme sa mať v ponuke vždy veľa moderných kúskov,  trošku klasiky a štipku extravagancie.

A ďalej sú tu JVD Seaplane. V čom sú tieto  Seaplane tak výnimočné? Sú odolné. Extrémne odolné! Vyrábajú sa z nerezovej ocele, sú vodotesné 100 - 200 M a takmer vo všetkých testoch sme zistili, že im skrátka nič neublíži. Sú navrhnuté pre tvrdých chlapov a pripravené s nimi kedykoľvek vyraziť za dobrodružstvom.

JVD zahŕňa i rozsiahle kolekcie nástenných hodín a budíkov. Rovnako ako u hodiniek, snažíme sa držať prevažne moderného designu, príkladom môžu byť obľúbené modely začínajúce písmenami ,,HJ“. Niekedy ale zabrúsime i inam. V roku 2012 tak vznikla rada hodín a budíkov voľne inšpirovaných francúzskym vidiekom s priezračným obrysom kohúta v znaku a označením JVD À La Campagne.

Na začiatku roka  2016 sme uviedli na trh kolekciu hodín v minimalistickom štýle pre skutočných milovníkov designu a grafiky s názvom JVD Architect nežné Sunday Rose pre dámy so záujmom o osobité módne doplnky a Loser pre mužov, ktorí sa chcú vyhnúť konvencii.

V neposlednom rade sa venujeme  šperkom. V ponuke máme nielen veľa strieborných šperkov, ale tiež tých vyrobených v chirurgickej oceli, ktoré sú vhodné i pre zákazníkov s alergiou na iné kovy.

-42,00 €
Pánske náramkové hodinky Steel JVDW 01.2
Do 5dní
Dátum (kalendár) Čas Vodotesnosť 5 ATM Púzdro z nerezovej ocele Minerálne tvrdené sklíčko Veľkosť púzdra 53 x 34 mm
37,00 €
79,00 €